כלליללמוד אנגלית

10 טיפים שיעזרו לכם ללמוד אנגלית בקלות וביעילות

אם אתם מעוניינים לשפר את השפה האנגלית שלכם ולהתחיל לדבר אנגלית בצורה נכונה, אבל לא יודעים איך להתחיל , במדריך של היום נסקור 10 דרכים כיצד ניתן לשפר את רמת האנגלית שלנו בצורה פשוטה , ללא מורים או קורסים, פשוט דרך חיי היום יום שלנו.

10 טיפים ללמוד אנגלית בקלות וביעילות

1 ספר מוקלט – בדרך כלל ספרים מוקלטים מאגדים בתוכם את התוכן המדויק של הספר הכתוב, ישנם המון רבי מכר שמציעים ספרים מוקלטים, האתגר שדבר זה באמת להקשיב ולהיות מרוכז למה שנאמר ולא רק לשמוע מכיוון שאנחנו מורגלים להסתכל על דברים ויזואלים כגון תמונות טקסט ועוד.

2 תכנים עם כתוביות באנגלית – אחד הדברים שיקלו עליכם ללמוד אנגלית בצורה טובה זה להסתכל על כתוביות של סרט ולהבין למה מתכוונת המילה , פשוט יש ללכת להגדרות של המכשיר , ולהוסיף כתוביות באנגלית , ולעקוב אחרי המשפטים והכתוביות, ככה ניתן לשפר את הרגלי הקריאה שלנו.

3 שימוש באפליקציות – האומנם רוב האפליקציות מגיעות מתורגמות, אבל הורדה של אפליקציות באנגלית והתמודדות עם ההוראות בהחלט נותנות לנו את היכולת לשפר את האנגלית שלנו וללמוד הרבה יותר טוב, הצטרפות לרשתות חברתיות בשפה האנגלית גם כן תורמת לנו לשיפור האנגלית.

4 טלפון נייד – אז איך אפשר בלי חברנו הסמארטפון שהולך איתנו לכל מקום, הגדרת הממשק שלו באנגלית , ללא ספק תעזור לנו עם האנגלית , עבודה עם המכשיר הנייד, ולקיחתו שלו לכל מקום העובדה שאנחנו עובדים איתו מקרוב , עזרו לנו לשפר את האנגלית שלנו ואת דרכי ההתמודדות שלנו עם השפה.

5 דברו עם חברים – אין כמו שיח טוב בין חברים לשיפור השפה שלנו , תשתדלו לדבר איתם באנגלית , ולנהל שיחות זה לא רק תורם ללמידת האנגלית שלנו אלה גם לשיפור האינטראקציה שלנו עם אנשים.

6 קריאה באנגלית – תוכן מעניין מושך אותנו להמשיך בקריאה גם במקרים בהם איננו מבינים את כל הכתוב. חפשו חומר קריאה בנושא שמעניין אתכם. אינכם חייבים לקרוא ספר שלם – תוכלו לקרוא את הביקורות עליו באנגלית. אפשר לחפש נושאים קלילים, כגון חוברות קומיקס, מאמרים בנושאים הקשורים לתחומי העניין שלכם ולתחביביהם, הוראות הכנה או מתכונים.

7 כתיבה וניהול יומן – לא רק שזה אחד הדברים היותר כיפים לעשות, לכתוב יומן ולנהל אותו כתיבה של החוויות שלנו איך עבר עלינו היום ומשימות שעומדות להתבצע, שומר על סדר וארגון ומשפר לנו את יכולת הכתיבה וההבנה.

8 שימו פתק על המקרר – אם אנחנו רוצים להתמודד עם מילים שאנחנו בקושי מבינים, ורוצים לזכור אותן ולשנן אותן פשוט שימו פתק על המקרר וכל פעם שתעברו לידו, תשננו לעצמכם את המילים עד שתזכרו אותן, ברגע שהמילה נקלטה שימו פתק חדש ותמשיכו הלאה, טוב גם לשיפור הזיכרון לטווח הרחוק.

9 שירים באנגלית – כל אחד מאיתנו שומע או שמע שירים באנגלית, אני בטוח שגם הרוב הגדול אוהב שירים באנגלית הגיע הזמן למנף את זה לטובתנו, שמיעה של שירים וההבנה של המילים יכול לתרום מאוד ללמוד שלנו של השפה האנגלית , בנוסף ניתן לשיר גם בקריוקי ולראות את המילים של השיר.

10 נסיעה לחו"ל – הדרך הטובה ביותר לשפר את האנגלית היא להימצא בסביבה הדוברת את השפה. העניקו לעצמכם חווית טיול לארצות דוברות אנגלית. תוכלו לתקשר עם האוכלוסייה המקומית – החל מהמוכרים בחנויות, דרך תושבי המקום ועד התיירים משאר המדינות, כאשר השפה המשותפת בין כולכם היא האנגלית, כמובן.

לסיכום:

השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם, נחשבת לשפה הבינלאומית היא שפה שחשוב שכל אחד ידע לכן חשוב מאוד ללמוד את השפה היא מקיפה אותנו בחיי היום יום ניתן למנף אותה להצלחה שלנו ללא קורסים מיוחדים או שיעורים פרטים.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button